Indeks: T-XL3D-120/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-120/1A
Opis
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 1 i 3
Przekładnik prądowy XL3D-120/1A jest urządzeniem przeznaczonym do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy obciążeniu znamionowym 1,5VA oraz 3 przy obciążeniu 2,5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 31mm, przy czym przewidziano obsługę szyn prądowych o wymiarach 31mm x 21mm oraz 40,5mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62mm x 40mm x 78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3D-120/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
40,5mmx11mm
Seria producenta
XL3D
Średnica wewnętrzna
31mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm