Indeks: T-XL3C+800/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-800/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i osiąga klasę dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 10VA. Konstrukcja charakteryzuje się średnicą wewnętrzną wynoszącą 30,5mm.
Urządzenie może być montowane poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynie DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalny zakres temperatur pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-800/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm