Indeks: T-XL3C-800/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-800/5A
Opis
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy o przekładni 800A/5A przeznaczony jest do konwersji wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA. Przekładnik pracuje w standardowym zakresie częstotliwości sieciowej od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do panelu, a przy użyciu opcjonalnych akcesoriów również na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20°C do 45°C.
Wymiary obudowy przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Zgodność z normami EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839 potwierdza wykonanie zgodnie z wymogami technicznymi dla tego typu urządzeń pomiarowych. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN oraz wspornik montażowy.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-800/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 15VA
Prąd wejściowy
800A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm