Indeks: T-XL3C-80/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-80/5A
Opis
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy o parametrach wejściowych 80A oraz wyjściowych 5A przeznaczony jest do układów pomiarowych. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym wynoszącym 2VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub na szynę DIN, przy wykorzystaniu opcjonalnych akcesoriów montażowych. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-80/5A
Klasa dokładności
1 @max 2VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3C
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm