Indeks: T-XL3C+750/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-750/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy o przekładni 750/5A przeznaczony jest do pomiarów w obwodach o częstotliwości pracy w zakresie 50–60Hz. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 10VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu pomiarowego wynosi 30,5mm, natomiast wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm. Zakres dopuszczalnych temperatur roboczych urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-750/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3C
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm