Indeks: T-XL3C-750/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-750/5A
Opis
Przekładnik prądowy 750/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy o przekładni 750/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 750A na sygnał wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 15VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub, opcjonalnie, na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-750/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,5 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3C
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm