Indeks: T-XL3C-750/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-750/1A
Opis
Przekładnik prądowy 750/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3C-750/1A charakteryzuje się prądem wejściowym 750A oraz prądem wyjściowym 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA, 1 przy 15VA oraz 3 przy maksymalnym obciążeniu 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 26mm x 21mm lub 31mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Urządzenie jest przystosowane do montażu przykręcanego, z możliwością montażu na szynę DIN jako opcja.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-750/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
750A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx11mm
Seria producenta
XL3C
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm