Indeks: T-XL3C-600/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-600/1A
Opis
Przekładnik prądowy 600/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3C-600/1A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 600A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, przekładnik osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnej mocy 15VA, klasę 1 przy 20VA oraz klasę 3 przy 20VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, co pozwala na montaż na szynach prądowych o wymiarach 26mm x 21mm lub 31mm x 11mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62mm x 40mm x 78mm, a zakres temperatury pracy wynosi od -20°C do 45°C. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-600/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
600A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx11mm
Seria producenta
XL3C
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm