Indeks: T-XL3C-500/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3C przeznaczony jest do transformacji prądów pierwotnych o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm, co pozwala na prowadzenie przewodu pomiarowego przez korpus przekładnika.
Obudowa o wymiarach 62 x 40 x 78mm przystosowana jest do montażu poprzez przykręcenie. Opcjonalnie dostępny jest również montaż na szynę DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów montażowych.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-500/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3C
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm