Indeks: T-XL3C-50/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-50/5A
Opis
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL3C-50/5A służy do przetwarzania prądu pierwotnego o wartości 50A na prąd wtórny o natężeniu 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,25VA. Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm.
Element przeznaczony jest do montażu przykręcanego, z możliwością zastosowania szyny DIN jako opcji. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 62 x 40 x 78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-50/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,25VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm