Indeks: T-XL3C+300/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-300/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 300A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA. Pracuje w standardowym zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalny montaż na szynie DIN. Przekładnik posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, a jego wymiary zewnętrzne to 62x40x78mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-300/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3C
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm