Indeks: T-XL3C-300/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3C o przekładni 300/5A przeznaczony jest do redukcji wartości prądu pierwotnego w układach pomiarowych. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA oraz klasą 1 przy obciążeniu 15VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm, a całkowite wymiary urządzenia to 62x40x78mm. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturach od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-300/5A
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3C
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm