Indeks: T-XL3C-300/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-300/1A
Opis
Przekładnik prądowy 300/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3C-300/1A o prądzie wejściowym 300A i wyjściowym 1A został zaprojektowany do pracy z częstotliwościami od 50 do 60Hz. Urządzenie charakteryzuje się wewnętrzną średnicą 30,5mm oraz obsługuje szyny prądowe o wymiarach 26x21mm lub 31x11mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub na szynie DIN przy zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-300/1A
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx11mm
Seria producenta
XL3C
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm