Indeks: T-XL3C-250/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym 250A oraz wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA, pracując w paśmie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 30,5mm.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie dostosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne przekładnika to 62mm x 40mm x 78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-250/5A
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm