Indeks: T-XL3C-250/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3C-250/1A o prądzie wejściowym 250 A oraz wyjściowym 1 A przeznaczony jest do pracy w układach pomiarowych o częstotliwości 50–60 Hz. Urządzenie charakteryzuje się zmienną klasą dokładności w zależności od obciążenia: 0,5 przy maksymalnie 5 VA, 1 przy 10 VA oraz 3 przy 15 VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje średnicę wewnętrzną 30,5 mm oraz możliwość montażu na szynach prądowych o wymiarach 26x21 mm lub 31x11 mm. Całkowite wymiary przekładnika wynoszą 62x40x78 mm, a zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-250/1A
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx11mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm