Indeks: T-XL3C+200/5A-0.2S
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-200/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3C-200/5A-0.2S służy do konwersji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, z możliwością opcjonalnego montażu na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-200/5A-0.2S
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2S @max 5VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3C
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm