Indeks: T-XL3C+200/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-200/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3C-200/5A-0.2 służy do transformacji prądu wejściowego o natężeniu 200A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm oraz wymiary zewnętrzne wynoszące 62x40x78mm. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Zgodność z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1 określa standardy techniczne wykonania produktu.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-200/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm