Indeks: T-XL3C-200/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-200/5A
Opis
Przekładnik prądowy 200/5A, klasa dokładności 0,5 oraz 1
Przekładnik prądowy XL3C-200/5A został zaprojektowany do transformacji prądu pierwotnego o wartości 200A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja przekładnika posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm. Wymiary zewnętrzne urządzenia to 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Produkt jest przystosowany do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-200/5A
Klasa dokładności
1 @max 10VA
Prąd wejściowy
200A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm