Indeks: T-XL3C+150/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-150/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3C-150/5A-0.2 przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm oraz wymiary zewnętrzne 62x40x78mm. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość montażu na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C oraz jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-150/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm