Indeks: T-XL3C-150/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-150/5A
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3C-150/5A służy do transformacji wysokich wartości natężenia prądu pierwotnego 150A na wartość wtórną 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm, co umożliwia montaż na przewodach o odpowiednim przekroju.
Wymiary obudowy wynoszą 62x40x78mm. Element przeznaczony jest do zastosowań przemysłowych w układach pomiarowych.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-150/5A
Klasa dokładności
1 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm