Indeks: T-XL3C-150/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-150/1A
Opis
Przekładnik prądowy 150/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3C-150/1A przystosowany jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnie 3,75VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 maksymalne obciążenie wynosi 7,5VA.
Konstrukcja elementu pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna przekładnika wynosi 30,5mm, co umożliwia montaż na szynach prądowych o wymiarach 26x21mm lub 31x11mm. Całkowite wymiary urządzenia to 62x40x78mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-150/1A
Klasa dokładności
3 @max 7,5VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx11mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm