Indeks: T-XL3C+125/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-125/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3C-125/5A-0.2 służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym do 1VA. Konstrukcja posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm.
Element przeznaczony jest do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Komponent został zaprojektowany do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-125/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm