Indeks: T-XL3C-125/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3C-125/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 125A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 dla obciążenia do 2,5VA oraz klasa 1 dla obciążenia do 3,75VA.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm. Przekładnik jest przystosowany do montażu przykręcanego, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy mieści się w granicach od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-125/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm