Indeks: T-XL3C+120/5A-0.2S
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-120/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3C przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 1VA. Zakres częstotliwości pracy przetwornika mieści się w przedziale od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w zakresie od -20°C do 45°C. Przekładnik przystosowany jest do montażu przykręcanego, z możliwością wykorzystania opcjonalnego montażu na szynę DIN.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-120/5A-0.2S
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,2S @max 1VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3C
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm