Indeks: T-XL3C+120/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-120/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony do pracy z prądem wejściowym 120A oraz wyjściowym 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu 1VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie 50-60Hz.
Konstrukcja urządzenia posiada średnicę wewnętrzną 30,5mm. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Element może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-120/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm