Indeks: T-XL3C-120/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-120/5A
Opis
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3C-120/5A przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 120A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA oraz 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja przekładnika posiada otwór o średnicy wewnętrznej 30,5mm. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20 do 45°C. Element spełnia wymogi norm EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-120/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm