Indeks: T-XL3C-120/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-120/1A
Opis
Przekładnik prądowy 120/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy typu XL3C-120/1A przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 120A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. W zależności od obciążenia znamionowego oferuje różne klasy dokładności, osiągając 0,5 przy maksymalnie 2,5VA, 1 przy 3,75VA oraz 3 przy 5VA.
Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Średnica wewnętrzna elementu wynosi 30,5mm, a wymiary obudowy to 62x40x78mm. Przekładnik dostosowany jest do pracy z szynami prądowymi o wymiarach 26mmx21mm oraz 31mmx11mm. Zakres dopuszczalnych temperatur pracy urządzenia wynosi od -20 do 45°C.
Komponent jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Urządzenie jest przeznaczone do zastosowań w układach pomiarowych wymagających redukcji prądów pierwotnych na wartości dostosowane do standardowych mierników o prądzie wtórnym 1A.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-120/1A
Klasa dokładności
3 @max 5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Rozmiar szyny prądowej
31mmx11mm
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm