Indeks: T-XL3C+100/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-100/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3C o przekładni 100/5A został zaprojektowany do pomiarów w instalacjach elektroenergetycznych w zakresie częstotliwości 50–60Hz. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy obciążeniu znamionowym wynoszącym maksymalnie 1VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada średnicę wewnętrzną wynoszącą 30,5mm, a jego całkowite wymiary zewnętrzne to 62x40x78mm. Zakres dopuszczalnej temperatury pracy urządzenia wynosi od -20°C do 45°C.
Produkt spełnia wymagania norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1. Urządzenie przeznaczone jest do stosowania w obwodach o prądzie wejściowym 100A i wyjściowym 5A.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-100/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm