Indeks: T-XL3C-100/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-100/5A
Opis
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy XL3C-100/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 100A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Średnica wewnętrzna otworu wynosi 30,5mm, co umożliwia montaż na przewodach o określonym przekroju.
Konstrukcja pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 62 x 40 x 78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3C-100/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Średnica wewnętrzna
30,5mm
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm