Indeks: T-XL3B-80/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-80/5A
Opis
Przekładnik prądowy 80/5A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy o przekładni 80/5A przeznaczony jest do przetwarzania sygnałów prądowych w obwodach o częstotliwości pracy 50–60Hz. Urządzenie oferuje klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 2,5VA oraz klasę 1 przy obciążeniu do 3,75VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od -20°C do 45°C, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 62 x 40 x 78 mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-80/5A
Klasa dokładności
1 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
80A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm