Indeks: T-XL3B-75/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-75/1A
Opis
Przekładnik prądowy 75/1A, klasa dokładności 0,5/1/3
Przekładnik prądowy XL3B-75/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o natężeniu 75A na prąd wyjściowy o wartości 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 1,5VA, 1 przy obciążeniu do 3,75VA oraz 3 przy obciążeniu do 3,75VA.
Obudowa urządzenia posiada wymiary 62x40x78mm. Konstrukcja umożliwia montaż poprzez przykręcanie, dostępna jest również opcja instalacji na szynie DIN. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia mieszczącej się w zakresie od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-75/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
75A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL3B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm