Indeks: T-XL3B-60/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-60/5A
Opis
Przekładnik prądowy 60/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do konwersji prądu pierwotnego o wartości 60A na prąd wtórny 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 2,5VA i pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Konstrukcja przekładnika pozwala na pracę w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Urządzenie posiada kompaktowe wymiary wynoszące 62x40x78mm. Montaż może odbywać się poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Produkt spełnia wymagania norm EN 60044-1, EN 61869-1 oraz BS 3839.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-60/5A
Klasa dokładności
1 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm