Indeks: T-XL3B-60/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-60/1A
Opis
Przekładnik prądowy 60/1A, klasa dokładności 1 (2,5VA) / 3 (3,75VA)
Przekładnik prądowy XL3B-60/1A służy do przetwarzania sygnału prądowego o wartości wejściowej 60A na sygnał wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym 2,5VA oraz klasą dokładności 3 przy obciążeniu do 3,75VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 62x40x78mm. Przekładnik stanowi element układów pomiarowych, umożliwiając bezpieczne przekształcanie wartości prądu dla urządzeń rejestrujących lub zabezpieczających.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-60/1A
Klasa dokładności
3 @max 3,75VA
Prąd wejściowy
60A
Prąd wyjściowy
1A
Seria producenta
XL3B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm