Indeks: T-XL3B-500/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-500/5A
Opis
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3B-500/5A służy do przetwarzania wysokiego prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny o wartości 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 15VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości 50–60Hz.
Wymiary obudowy przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Opcjonalnie dostępny: uchwyt na szynę DIN XL-DRBRK-3 oraz zestaw montażowy XL-KIT-003.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-500/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 15VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm