Indeks: T-XL3B-500/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy o prądzie wejściowym 500A oraz prądzie wyjściowym 1A jest przeznaczony do pracy w instalacjach elektrycznych przy częstotliwości 50–60Hz. Urządzenie osiąga klasę dokładności 0,5 przy obciążeniu do 10VA, klasę 1 przy obciążeniu do 15VA oraz klasę 3 przy obciążeniu do 20VA.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy mieści się w przedziale od -20 do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-500/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3B
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm