Indeks: T-XL3B-50/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-50/5A
Opis
Przekładnik prądowy 50/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy XL3B-50/5A przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 50A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu znamionowym do 1,5VA. Parametry techniczne pozwalają na pracę w środowisku o temperaturze w zakresie od -20°C do 45°C.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub montaż na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Kompaktowe wymiary obudowy wynoszą 62x40x78mm. Przekładnik jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-50/5A
Klasa dokładności
1 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm