Indeks: T-XL3B-50/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-50/1A
Opis
Przekładnik prądowy 50/1A, klasa dokładności 1 oraz 3
Przekładnik prądowy typu XL3B obsługuje prąd wejściowy o wartości 50A oraz prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy obciążeniu maksymalnym 1,5VA oraz klasą 3 przy obciążeniu do 2,5VA. Częstotliwość pracy przekładnika mieści się w zakresie od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż poprzez przykręcenie lub, przy zastosowaniu opcjonalnych akcesoriów, instalację na szynie DIN. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-50/1A
Klasa dokładności
3 @max 2,5VA
Prąd wejściowy
50A
Prąd wyjściowy
1A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm