Indeks: T-XL3B+400/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-400/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy służy do pomiaru prądu w układach o prądzie wejściowym 400A i prądzie wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 10VA.
Konstrukcja przekładnika pozwala na montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie o wymiarach 62x40x78mm przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20 do 45°C. Komponent spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-400/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm