Indeks: T-XL3B-400/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-400/5A
Opis
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3B-400/5A służy do transformacji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym nieprzekraczającym 15VA.
Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-400/5A
Klasa dokładności
0,5 @max 15VA
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
5A
Seria producenta
XL3B
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm