Indeks: T-XL3B-400/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-400/1A
Opis
Przekładnik prądowy 400/1A, klasa dokładności 0,5 / 1 / 3
Przekładnik prądowy XL3B-400/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 400A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika zależy od obciążenia znamionowego i wynosi 0,5 przy maksymalnie 10VA, 1 przy maksymalnie 15VA oraz 3 przy maksymalnie 20VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu przykręcanego, istnieje również możliwość instalacji na szynie DIN przy użyciu opcjonalnych akcesoriów. Kompaktowe wymiary obudowy wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-400/1A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
3 @max 20VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
400A
Prąd wyjściowy
1A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3B
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm