Indeks: T-XL3B+300/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-300/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3B obsługuje prąd wejściowy o wartości 300A, przetwarzając go na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 10VA.
Element przeznaczony jest do montażu poprzez przykręcenie, z opcjonalną możliwością instalacji na szynie DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm. Konstrukcja przystosowana jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-300/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 10VA
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm