Indeks: T-XL3B-300/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-300/5A
Opis
Przekładnik prądowy 300/5A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3B-300/5A służy do przetwarzania wysokich wartości natężenia prądu na sygnał wtórny o wartości 5A przy prądzie pierwotnym 300A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 15VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy to 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy zawiera się w przedziale od -20 do 45°C. Komponent spełnia wymogi norm BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-300/5A
Cechy
Artykuły współpracujące
XL-KIT-003
Częstotliwość pracy
50...60Hz
Klasa dokładności
0,5 @max 15VA
Montaż
przykręcany
Prąd wejściowy
300A
Prąd wyjściowy
5A
Producent
CROMPTON / TE CONNECTIVITY
Seria producenta
XL3B
Temperatura pracy
-20...45°C
Typ przekładnika
prądowy
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm