Indeks: T-XL3B+250/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-250/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do konwersji prądu wejściowego o wartości 250A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 5VA. Przekładnik pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia pozwala na montaż przykręcany lub montaż na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 62x40x78mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od -20°C do 45°C. Urządzenie jest zgodne z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-250/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 5VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm