Indeks: T-XL3B-250/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-250/5A
Opis
Przekładnik prądowy 250/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy XL3B-250/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 250A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy maksymalnym obciążeniu 10VA oraz 1 przy maksymalnym obciążeniu 15VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm. Zakres temperatury pracy dla tego komponentu mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-250/5A
Klasa dokładności
1 @max 15VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm