Indeks: T-XL3B-250/1A
Waga: 0.45 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-250/1A
Opis
Przekładnik prądowy 250/1A, klasa dokładności 0,5
Przekładnik prądowy XL3B-250/1A jest urządzeniem przeznaczonym do przetwarzania wysokiego prądu pierwotnego o wartości 250A na prąd wtórny 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA, natomiast dla klas 1 oraz 3 dopuszczalne obciążenie wzrasta do 15VA.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 62x40x78mm przystosowana jest do montażu przykręcanego. Opcjonalnie dostępny jest również montaż na szynę DIN, co zwiększa możliwości instalacyjne w różnych systemach pomiarowych. Przekładnik może pracować w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-250/1A
Klasa dokładności
3 @max 15VA
Prąd wejściowy
250A
Prąd wyjściowy
1A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm