Indeks: T-XL3B+150/5A-0.2S
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-150/5A-0.2S
Opis
Przekładnik prądowy 150/5A, klasa dokładności 0,2S
Przekładnik prądowy XL3B-150/5A-0.2S służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 150A na prąd wyjściowy o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2S przy maksymalnym obciążeniu 2VA.
Wymiary zewnętrzne urządzenia wynoszą 62 x 40 x 78 mm. Opcjonalnie dostępny jest zestaw montażowy na szynę DIN oraz akcesoria montażowe.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-150/5A-0.2S
Klasa dokładności
0,2S @max 2VA
Prąd wejściowy
150A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm