Indeks: T-XL3B+125/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-125/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 125A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 przy maksymalnym obciążeniu wynoszącym 1,5VA.
Konstrukcja umożliwia montaż przykręcany bezpośrednio do podłoża, z opcją instalacji na szynie DIN przy zastosowaniu odpowiednich akcesoriów. Urządzenie przystosowane jest do pracy w warunkach temperatury otoczenia od -20°C do 45°C. Wymiary zewnętrzne obudowy wynoszą 62x40x78mm.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-125/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm