Indeks: T-XL3B-125/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-125/5A
Opis
Przekładnik prądowy 125/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy typu XL3B-125/5A charakteryzuje się prądem wejściowym o wartości 125A oraz prądem wyjściowym 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 3,75VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Urządzenie posiada wymiary zewnętrzne 62x40x78mm i przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od -20°C do 45°C. Komponent spełnia wymagania norm technicznych BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-125/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
125A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm