Indeks: T-XL3B-120/5A
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-120/5A
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B
Przekładnik prądowy 120/5A, klasa dokładności 0,5 i 1
Przekładnik prądowy XL3B służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 120A do prądu wtórnego o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 3,75VA oraz 1 przy obciążeniu do 5VA.
Konstrukcja urządzenia umożliwia montaż przykręcany lub opcjonalnie na szynę DIN. Wymiary fizyczne przekładnika wynoszą 62x40x78mm. Zakres temperatury pracy elementu mieści się w przedziale od -20°C do 45°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-120/5A
Klasa dokładności
1 @max 5VA
Prąd wejściowy
120A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm