Indeks: T-XL3B+100/5A-0.2
Waga: 0.36 kg
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-100/5A-0.2
Opis
Przekładnik prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B
Przekładnik prądowy 100/5A, klasa dokładności 0,2
Przekładnik prądowy XL3B o przekładni 100/5A przeznaczony jest do redukcji prądu pierwotnego o wartości 100A do prądu wtórnego o wartości 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności dla tego modelu wynosi 0,2 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym wynoszącym 1,5VA.
Element charakteryzuje się wymiarami 62x40x78mm i może być montowany poprzez przykręcenie lub opcjonalnie na szynę DIN. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od -20 do 45°C. Przekładnik jest zgodny z normami BS 3839, EN 60044-1 oraz EN 61869-1.
Tagi: Przekładnik: prądowy CROMPTON / TE CONNECTIVITY XL3B-100/5A-0.2
Klasa dokładności
0,2 @max 1,5VA
Prąd wejściowy
100A
Prąd wyjściowy
5A
Temperatura pracy
-20...45°C
Wymiary (a x b x c)
62x40x78mm